Статистика

# Гравець Команда І Г (Пн., 10м) Ср.
1
Владислав Васалатій
Володимир (Тиврів) 2 5 2.5
2
Дмитро Климко
Орексім (Миколаїв) 2 4 2
3
Вадим Атаманенко
Альтернатива (Київ) 4 4 1
4
Даніїл Абакшин
VIVA CUP (Харків) 4 4 1
5
Карен Тонеян
Амалтея (Херсон) 2 3 1.5
6
Олександр Муковозов
Амалтея (Херсон) 2 3 1.5
7
Алік Андрєєв
Автолокомотив (Южноукраїнськ) 2 3 1.5
8
Олександр Фролов
Колесо-Центр (Запоріжжя) 3 3 1
9
Євгеній Заєц
Альтернатива (Київ) 4 3 0.75
10
Богдан Сорін
VIVA CUP (Харків) 4 3 0.75
11
Сергій Стебловський
Щит (Сєвєродонецьк) 1 2 2
12
Максим Коптєв
Володимир (Тиврів) 2 2 1
13
Сергій Рибак
Феміда-Старлайф (Хмельницький) 2 2 1
14
Дмитро Бельдіян
Автолокомотив (Южноукраїнськ) 2 2 1
15
Роман Якимчук
Свиспан-Костопіль (Рівненська обл.) 3 2 0.67
16
Сергій Руденко
Колесо-Центр (Запоріжжя) 3 2 0.67
17
Ігор Бич
Альтернатива (Київ) 4 2 0.5
18
Олексій Берелет
Модерн Експо (Верхньодніпровськ) 1 1 1
19
Ігор Яцковець
Енергія (Житомир) 1 1 1
20
Сергій Слюсар
Енергія (Житомир) 1 1 1
21
Олександр Стрибак
Технологія (Суми) 1 1 1
22
Дмитро Ігумнов
Технологія (Суми) 1 1 1
23
Євгеній Шаруда
Титан (Маріуполь) 1 1 1
24
Ігор Паньковський
Тарасівка (Кіровоградська обл.) 1 1 1
25
Олександр Кочура
Тарасівка (Кіровоградська обл.) 1 1 1
26
Юрій Семенов
Щит (Сєвєродонецьк) 1 1 1
27
Данило Параконний
Технологія (Суми) 1 1 1
28
Олексій Татарчук
Володимир (Тиврів) 2 1 0.5
29
Андрій Долгорук
Володимир (Тиврів) 2 1 0.5
30
Ігор Фещенко
Володимир (Тиврів) 2 1 0.5
31
Віталій Калюжний
Амалтея (Херсон) 2 1 0.5
32
Сергій Снитко
Амалтея (Херсон) 2 1 0.5
33
Дмитро Севодняєв
Орексім (Миколаїв) 2 1 0.5
34
Олексій Бакалярик
Феміда-Старлайф (Хмельницький) 2 1 0.5
35
Артем Романюк
Феміда-Старлайф (Хмельницький) 2 1 0.5
36
Олександр Маковійчук
Феміда-Старлайф (Хмельницький) 2 1 0.5
37
Євген Спотар
Автолокомотив (Южноукраїнськ) 2 1 0.5
38
Денис Удова
Автолокомотив (Южноукраїнськ) 2 1 0.5
39
Артем Христенко
Автолокомотив (Южноукраїнськ) 2 1 0.5
40
Павло Батагов
VIVA CUP (Харків) 2 1 0.5
41
Сергій Степанюк
Свиспан-Костопіль (Рівненська обл.) 3 1 0.33
42
Роман Дацюк
Свиспан-Костопіль (Рівненська обл.) 3 1 0.33
43
Роман Прищепа
Свиспан-Костопіль (Рівненська обл.) 3 1 0.33
44
Олексій Добровольський
Колесо-Центр (Запоріжжя) 3 1 0.33
45
Артем Салімонов
Колесо-Центр (Запоріжжя) 3 1 0.33
46
Станіслав Мякота
Колесо-Центр (Запоріжжя) 3 1 0.33
47
Ігор Кіян
Альтернатива (Київ) 4 1 0.25
48
Максим Хижняк
Альтернатива (Київ) 4 1 0.25
49
Костянтин Сколотій
VIVA CUP (Харків) 4 1 0.25
50
Ілля Терентьєв
VIVA CUP (Харків) 4 1 0.25
51
Владислав Моспан
VIVA CUP (Харків) 4 1 0.25
52
Антон Масленніков
VIVA CUP (Харків) 4 1 0.25
53
Віталій Нестеренко
Енергія (Житомир) 1 1 (1) 1
54
Андрій Паршиков
Свиспан-Костопіль (Рівненська обл.) 3 1 (1) 0.33
55
Костянтин Макеєв
Альтернатива (Київ) 4 1 (1) 0.25